Dla pacjentek

Cieszę się, ze trafiłaś na moją stronę. Postaram się zrobić wszystko, aby Ci pomóc.

Oferuję prywatną kompleksową opiekę nad matką i dzieckiem w okresie karmienia piersią. W ramach konsultacji:

  • każda pacjentka jest traktowana indywidualnie, z uszanowaniem potrzeb jej i dziecka;
  • przy pierwszym kontakcie porozmawiamy o tym jakie problemy lekowe możemy napotkać,  jakie schorzenia u Ciebie występują i omówimy problem, z jakim się do mnie zgłaszasz;
  • opracuję dla Ciebie szczegółową, indywidualną analizę i zaproponuję możliwe rozwiązania sytuacji;
  • jeśli okaże się, że Twój przypadek tego wymaga, skonsultuję się z lekarzem, pielęgniarką, położną, analitykiem medycznym czy administracją placówki, której dotyczy problem.

Drodzy pacjenci! Z uwagi na prace związane z umożliwieniem zapisów na indywidualne konsultacje kontakt ze mną w dniach 22 czerwca – 1 lipca może być utrudniony. Dziękuję za cierpliwość i zachęcam do śledzenia aktywności na stronie. Już wkrótce nowa odsłona Laktaceuty!

Poznajmy się! Dla wszystkich nowych pacjentów promocja – porady udzielane są nieodpłatnie.

Cena porady jest ustalana z góry i indywidualnie.

Cennik:

  • Ocena bezpieczeństwa stosowania danego leku, materiały edukacyjne – krótka konsultacja, 50 zł
  • konsultacja do godziny – 150 zł (np. ocena bezpieczeństwa stosowania kilku leków jednocześnie z uwzględnieniem interakcji, działań niepożądanych, materiały edukacyjne, przeglądy lekowe)
  • Przypadki złożone lub stali pacjenci – cena ustalana indywidualnie (do 300 zł, np. przygotowanie planu terapii przewlekłej podczas karmienia piersią, monitorowanie skuteczności terapii i działań niepożądanych, materiały edukacyjne)

Bardzo chętnie spotkam się z Tobą osobiście po uprzednim ustaleniu terminu. Już wkrótce możliwe będą zapisy na wizyty stacjonarne w moim gabinecie w Suchym Lesie.

Zapraszam do kontaktu mailowego

 

Wiem, że są takie sytuacje, w których problemy pojawiają się nagle, więc staram się być dyspozycyjna dla moich pacjentek przez cały czas i odpowiadać na zgłoszenia jak najszybciej.