Menu Zamknij

Konferencja Leki i laktacja

Jesteś uczestnikiem konferencji? Zostaw rekomendację!

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji
I'll write back!
Your email will not be displayed anywhere. I will use it only to respond to your opinion.

Konferencja szkoleniowa Leki i Laktacja to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie poświęcone w pełni stosowaniu leków w okresie laktacji. Głównym celem konferencji jest szerzenie aktualnych informacji o substancjach leczniczych stosowanych podczas karmienia piersią, przekazywanie rzetelnej wiedzy, współpraca i integracja specjalistów wielu zawodów. Jest to konferencja niezależna, nie ma na niej sponsorów.

Opinie

Ja zawsze najnowsza wiedza

Ja zawsze najnowsza wiedza, dużo konkretnych przypadków i analiz.

Marta Meus

Konferencja i warsztaty na światowym

Konferencja i warsztaty na światowym poziomie. Konkretnie i merytorycznie z miejscem na dyskusję i wymianę doświadczeń w interdyscyplinarnym gronie.

Magdalena Humaj-Grysztar

Ogromnie dziękuję za możliwość udziału

Ogromnie dziękuję za możliwość udziału w tak merytorycznej konferencji, jako farmaceutka czuję się teraz dużo pewniej w opiece nad kobietą karmiącą. Polecam każdemu kto chce wiedzieć z jakich źródeł oraz w jaki sposób korzystać, jak liczyć ile leku przeniknie do mleka, na co zwracać uwagę i wiele wiele innych ciekawych i ważnych aspektów w opiece nad mamą dzieckiem i laktacją. Myślę że takie konferencje powinny być obowiązkowe dla każdego farmaceuty.

Maria Stec

Rewelacyjna! Uważam, że konferencja zorganizowana

Rewelacyjna!
Uważam, że konferencja zorganizowana przez Karolinę była pod każdym względem doskonała!
Merytoryka na najwyższym poziomie, tematyka bardzo potrzebna, ogromna wiedza przekazana w jasny i konkretny sposób, wielokrotnie omówione rzeczy gdy pojawiały się niejasności. Ciekawe przypadki wplątane spójnie w całość.
Dzień warsztatowy naprawdę był dniem pełnym pracy, dyskusji, analizy!
Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w tym prestiżowym wydarzeniu!
Pełne zaangażowanie Karoliny organizatorki i prelegentki, która sama witała nas na konferencji, skróciła od razu dystans i nawiązała bezpośrednią relację, odpowiadała na każde pytanie.
Hotel był tylko dodatkiem, a brak sponsorów pozwolił spędzić ten czas na ciekawych dyskusjach z innymi uczestnikami.
Podziwiam, polecam.
Jestem bardzo zadowolona, Karolina postawiła wysoką poprzeczkę wszystkim którzy chcieliby zorganizować podobne wydarzenie!

Dagmara

Dobra organizacja, wspaniale, że nie

Dobra organizacja, wspaniale, że nie było reklam i próbek produktów. Proste i przejrzyste przekazanie wiedzy, dużo przydatnych informacji. W 100% merytoryczna.

Katarzyna Czajka

Konferencja była niezwykle pouczająca i

Konferencja była niezwykle pouczająca i inspirująca. 🙌🏻 Warsztaty praktyczne i praca z wirtualną pacjentką- wow! To mogła wymyśleć tylko Karolina. 😊 To ona łamie schematy i przy okazji zaraża pozytywną energią do działania. Organizacja konferencji oczywiście na najwyższym poziomie, a możliwość wymiany doświadczeń- bezcenna!
Z pewnością przyczyni się ona do podniesienia standardów opieki nad matkami karmiącymi i ich dziećmi. Brawo i czekam na więcej! 🤍

Anita Romanowska

Doskonała! Oczekiwałam dużo, otrzymałam więcej,

Doskonała!
Oczekiwałam dużo, otrzymałam więcej, chociaż temat-rzeka i bardzo dużo jeszcze do zgłębienia. Temat nie łatwy ale konferencja w sposób merytoryczny przybliżyła zagadnienie. Dobrze wykorzystany czas! Dziękuję!

Edyta Frączek

Konferencja spełniła moje oczekiwania w

Konferencja spełniła moje oczekiwania w 100%. Czułam, że tak będzie bo korzystałam już ze szkoleń Karoliny. Zawsze jest bardzo merytorycznie i ciekawie. Tak było i tym razem. Świetna atmosfera i dużo dużo wiedzy. Bardzo dobry kontakt z uczestnikami. Organizacja na najwyższym poziomie. 🙂
Bardzo polecam!

Agata Kaleta

Rzetelna, dokładna i specjalistyczna wiedza

Rzetelna, dokładna i specjalistyczna wiedza przekazana w fajny, prosty i dostępny sposób 😉

Dziękuje Karolina za to co robisz!
Dzielisz się swoją wiedzą a zarazem pasją, ułatwiając nam pracę, będąc wsparciem w danej tematyce 😉
Super, że zajęłaś się tak „wąskim” tematem, jakim są leki w laktacji.
Rób dalej to co kochasz, bo robisz to swietnie!

Eliza Dziadoszczyk-Wójcik

Bardzo obszerna, wiele cennych informacji

Bardzo obszerna, wiele cennych informacji przekazanych w przyjaznej atmosferze. Bardzo polecam!

Małgorzata Mnich

Organizacyjnie i merytorycznie najwyższy poziom!Karolina

Organizacyjnie i merytorycznie najwyższy poziom!

Karolina wyznacza wysokie standardy w opiece nad pacjentem, można się od niej uczyć i czerpać inspirację. Szeroka wiedza, która jest na bieżąco aktualizowana i zawsze na czasie, profesjonalizm, empatia, holistycznie spojrzenie na linii specjalista-pacjent. Dla mnie jest to niezwykle inspirujące! Dodatkowo pięknie pokazana współpraca między specjalistami medycznymi oraz szereg korzyści, jakie jako medycy możemy odnieść pracując w ten sposób.
Jeśli jesteś medykiem lub specjalistą, który chce kroczyć własną ścieżką i robić to w oparciu o najnowszą wiedzę i międzynarodowe standardy, warto spotkać się z Karoliną! 🙂
Brak sponsorów, miejsce na dyskusję i wymianę poglądów, świetny hotel (standard, lokalizacja, sala konferencyjna, zaplecze) to dodatkowe plusy, które sprawiają, że wyjazd na Konferencję to świetnie zainwestowane pieniądze!

Monika

Absolutna petarda! Na tak dobrze

Absolutna petarda !
Na tak dobrze zorganizowanej pod kątem merytorycznym dawno nie byłam.
Karolina to człowiek o niesamowitej wiedzy, ale również z umiejętnością przekazania tej wiedzy, dzięki czemu świetnie udawało się trafić również do niefarmaceutów. Mam nadzieję, że za rok również Karolina zdecyduje się na organizację konferencji!
Ogromnym plusem konferencji był brak przedstawicieli firm medycznych.
Poza tym świetnie zorganizowane przerwy kawowe oraz obiady.
Podsumowując: chcę więcej 🙂

Karolina Chojnacka

Jedna z lepszych konferencji, na

Jedna z lepszych konferencji, na których miałam przyjemność uczestniczyć. Organizacyjnie i merytorycznie na najwyższym poziomie, bardzo dużo praktycznych wskazówek. Bardzo dobry przekaz informacji, Karolina cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania, wątpliwości, serdecznie polecam:)

Małgorzata Firlej

Ilość i jakość przekazanej wiedzy

Ilość i jakość przekazanej wiedzy wywarła na mnie ogromne wrażenie. Każde zagadnienie dokładnie omówione i wyjaśnione. Karoliny można by słuchać bez końca, wzbudza głód wiedzy o lekach. Organizacja całego wydarzenia na najwyższym poziomie. Nie mogę doczekać się kolejnej konferencji!

Paulina Siewert

Konferencja to ogrom wiedzy, zaangażowania,

Konferencja to ogrom wiedzy, zaangażowania, pasji i dobrej energii Karoliny! Szkoda, że mogłam być tylko jeden dzień, ale mam nadzieję nadrobić w przyszłym roku 😊 Bardzo polecam.

Zuzanna Dołowy

Pierwsza konferencja odbyła się w 2023 roku w marcu, w Poznaniu. Zobacz relację z tego wydarzenia.