To, czego dowiesz się na konsultacji to jakie ryzyko jest związane z daną terapią (znikome, niskie, wysokie) w Twoim przypadku i dlaczego. Nie da się odpowiedzieć w kontekście bezpieczeństwa stosowania leków w okresie laktacji czy lek można lub nie można stosować, ponieważ każda osoba jest inna, a na to bezpieczeństwo terapii wpływa wiele czynników. Podczas konsultacji udzielę informacji o lekach w kontekście karmienia piersią, z opisem ryzyka dla dziecka oraz zalecanym postępowaniem w oparciu o opinie ośrodków referencyjnych, międzynarodowych protokołów, zaleceń autorytetów w dziedzinie. Będziesz mogła w oparciu o tę wiedzę, po konsultacji z lekarzem, zdecydować o leczeniu posiadając pełną wiedzę o leku, zabiegu czy terapii.
Każda konsultacja jest wyceniana indywidualnie, koszt mieści się między 80 a 300zł. Zwykle, gdy Twój problem dotyczy jednego leku, koszt konsultacji nie przekracza 100zł. Jeśli chcesz, żebym odpowiedziała na kilka pytań, potrzebujesz informacji o lekach bez recepty stosowanych w konkretnym schorzeniu – wówczas konsultacja może kosztować 100-150 zł. Jeśli chcesz skorzystać z kilku konsultacji lub potrzebujesz doradztwa w schorzeniu przewlekłym i karmieniu piersią, wtedy koszt to maksymalnie 300zł. Są to ceny orientacyjne. Koszt konsultacji poznasz zanim się na nią zdecydujesz i dopiero po tym jak zatwierdzisz jesteś na nią zapisana.
Każda konsultacja jest wyceniana indywidualnie. W przypadku opracowania informacji o kilku lekach zwykle koszt to 100-150 zł.
Tak, opracuję informacje potrzebne do ustalenia bezpieczeństwa terapii, leków stosowanych w diagnostyce, czy stosowanych podczas zabiegów i operacji.
Staram się odpowiadać na pytania jak najszybciej. Odpowiadam zwykle najpóźniej wieczorem tego samego dnia. Jeśli czas oczekiwania na odpowiedź wydłuży się (czasem potrzebuję czasu, żeby zebrać potrzebne informacje), dostaniesz wiadomość ode mnie z informacją kiedy otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie.
Żeby skorzystać z konsultacji trzeba zarejestrować się na platformie konsultacji i po otrzymaniu maila potwierdzającego, aktywować swoje konto. Gdy zalogujesz się na swoje konto w Strefie Pacjenta, będzie możliwe zgłoszenie nowej konsultacji. Po wybraniu tej opcji wpisz temat konsultacji i opisz swój problem. Następnie otrzymasz informację o koszcie konsultacji. Możesz zaakceptować wycenę lub zrezygnować z konsultacji. Jeśli zrezygnujesz, nie ponosisz żadnych kosztów. Po tym jak zaakceptujesz wycenę przygotuję odpowiedź na Twoje pytanie. Po zakończeniu konsultacji otrzymasz link do szybkich płatności.
Po zakończeniu konsultacji, gdy wyślę Ci odpowiedź na Twoje pytania, otrzymasz link do szybkich płatności. Płatności obsługuje serwis Przelewy24.
Tak. Po zakończeniu konsultacji jest możliwość dalszej rozmowy w ramach tej samej konsultacji.
Tak. Możesz zrezygnować z konsultacji w momencie, gdy otrzymujesz wycenę. Nie ponosisz wtedy żadnych kosztów.
Potrzebujesz więcej informacji? Regulamin znajdziesz tutaj: Regulamin
Jeśli masz inne pytania dotyczące konsultacji napisz na adres: kontakt@laktaceuta.pl