Menu Zamknij

O mnie

Nazywam się Karolina Morze i jestem magistrem farmacji. Specjalizuję się w kompleksowej opiece nad matką i dzieckiem w okresie laktacji. Zajmuję się optymalizacją terapii, oceną bezpieczeństwa leczenia, dobieraniem odpowiednich preparatów dla potrzeb mamy i dziecka. Współpracuję z położnymi, lekarzami i innymi specjalistami po to, żeby karmienie piersią było nie tylko możliwe i bezpieczne podczas leczenia, ale także odbywało się z jak najmniejszą ilością interwencji. W swojej pracy opieram się na najnowszych rekomendacjach międzynarodowych ośrodków referencyjnych.

Moje zainteresowanie tematem laktacji rozpoczęło się w momencie, gdy sama przechodząc problemy podczas karmienia piersią spotkałam się z dużym niezrozumieniem i sprzecznymi informacjami udzielanymi przez personel medyczny. Wkrótce potem zdecydowałam kształcić się i doskonalić swoje umiejętności w tej właśnie dziedzinie, przechodząc szkolenia i kursy, prowadząc działalność edukacyjną w lokalnym kręgu rodziców, dla profesjonalistów, pisząc artykuły i felietony do magazynu dla farmaceutów MGR.FARM i udzielając się jako wolontariusz w Fundacji Promocji Karmienia Piersią i Kwartalniku Laktacyjnym. Od lipca 2017 roku prowadzę dyżury farmaceutyczne dla Fundacji Promocji Karmienia Piersią. O projektach, w które jestem zaangażowana możesz poczytać tutaj.

Jestem rzeczowa, dokładna i rzetelna. Mam holistyczne podejście do pacjenta i jego terapii. Zawsze biorę pod uwagę wszelkie zewnętrzne i wewnętrzne czynniki wpływające na sukces terapii. Problemy z karmieniem piersią znam z własnego doświadczenia, rozumiem potrzeby i oczekiwania moich pacjentek. Jestem osobą otwartą i kontaktową.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki maluchów – czterolatka i dwuletnich bliźniaczek. Każdą wolną chwilę poświęcam swojej pasji, czyli pracy z pacjentami oraz pisaniu. Uwielbiam podróżować i czytać, zwłaszcza fantastykę.