Menu Zamknij

Szkolenia

Chcesz dowiedzieć się więcej o stosowaniu leków w laktacji? Zapisz się na szkolenie lub warsztaty.

Prowadzę warsztaty z zakresu laktacji oraz stosowania leków podczas karmienia piersią. Zajęcia odbywają się w różnych miastach w Polsce. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam do śledzenia mojego profilu na Facebooku, zajrzyj do kalendarza na mojej stronie lub napisz do mnie.

Warsztaty prowadzę z wykorzystaniem technik Visual Thinking. W przyjaznej i otwartej atmosferze przekazuję informacje dotyczące fizjologii laktacji, farmakokinetyki leków i zasad ustalania terapii u pacjentek w okresie karmienia piersią. Na każdych zajęciach uczestnicy mogą liczyć na rzetelną wiedzę i merytoryczne treści. Zajęcia prowadzę zarówno dla specjalistów zawodów medycznych jak rodziców i opiekunów małych dzieci.

Czego mogą dotyczyć warsztaty? Ogólnych informacji dotyczących laktacji, konkretnych grup leków, np. leków antykoncepcyjncyh, przeciwbakteryjnych, przeciwbólowych, przeciwwirusowych i innych, konkretnych przypadków z mojej praktyki, a także możliwości opieki farmaceuty w aptece nad procesem leczenia mamy karmiącej piersią. Program warsztatów dopasowuję do potrzeb uczestników.

.

Szkolenie dla specjalistów zawodów medycznych. Od fizjologii laktacji po studium przypadku. Najbliższe szkolenie odbędzie się 5 października 2019 w Kielcach. Więcej TUTAJ

Zajęcia cykliczne. Chcesz się zapisać? Napisz do mnie i sprawdź gdzie odbywają się najbliższe.

Zajęcia cykliczne. Chcesz się zapisać? Napisz do mnie i sprawdź gdzie odbywają się najbliższe.

Spotkanie indywidualne w domu pacjentki – wsparcie w karmieniu piersią, leki w laktacji, nauka chustonoszenia. Napisz do mnie i umów się na spotkanie.