Menu Zamknij

Szkolenia

Chcesz dowiedzieć się więcej o stosowaniu leków w laktacji? Zapisz się na szkolenie lub warsztaty.

Prowadzę warsztaty z zakresu laktacji oraz stosowania leków podczas karmienia piersią. Zajęcia odbywają się w różnych miastach w Polsce. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam do śledzenia mojego profilu na Facebooku, zajrzyj do kalendarza na mojej stronie lub napisz do mnie.

Warsztaty prowadzę z wykorzystaniem technik Visual Thinking. W przyjaznej i otwartej atmosferze przekazuję informacje dotyczące fizjologii laktacji, farmakokinetyki leków i zasad ustalania terapii u pacjentek w okresie karmienia piersią. Na każdych zajęciach uczestnicy mogą liczyć na rzetelną wiedzę i merytoryczne treści. Zajęcia prowadzę zarówno dla specjalistów zawodów medycznych jak rodziców i opiekunów małych dzieci.

Czego mogą dotyczyć warsztaty? Ogólnych informacji dotyczących laktacji, konkretnych grup leków, np. leków antykoncepcyjncyh, przeciwbakteryjnych, przeciwbólowych, przeciwwirusowych i innych, konkretnych przypadków z mojej praktyki, a także możliwości opieki farmaceuty w aptece nad procesem leczenia mamy karmiącej piersią. Program warsztatów dopasowuję do potrzeb uczestników.

Szkolenie dla specjalistów zawodów medycznych. Od fizjologii laktacji po studium przypadku. Najbliższe szkolenie odbędzie się 29 lutego 2020 w Poznaniu.

Spotkanie indywidualne w domu pacjentki – wsparcie w karmieniu piersią, leki w laktacji, nauka chustonoszenia. Napisz do mnie i umów się na spotkanie.