Menu Zamknij

Szkolenia

Chcesz wiedzieć więcej o lekach w laktacji? Interesuje Cię szkolenie zaawansowane dotyczące ustalania bezpieczeństwa stosowania leków w okresie laktacji?

A może chcesz wiedzieć więcej o COVID-19 podczas karmienia piersią?

Przeczytaj więcej o szkoleniach.

W ostatnim czasie COVID-19 wywołuje duży niepokój wśród pacjentek karmiących piersią.


Czy istnieją leki, które zapobiegają infekcji? Jak chronić siebie i dziecko, żeby nie zachorować? A gdy okaże się, że mama zachoruje na COVID – co może zrobić dla siebie i dla dziecka, żeby jak najszybciej wrócić do formy?


O tym jakie leki można rozważyć podczas chorowania na COVID-19 w okresie laktacji opowiadam podczas krótkiego szkolenia.


Czytaj więcej TUTAJ

Podczas tego kursu nauczysz się samodzielnej oceny bezpieczeństwa stosowania leków u pacjentek karmiących piersią. Otrzymasz 7 punktów CERP L po ukończeniu szkolenia.

Szkolenie obejmuje roczny dostęp do materiałów w postaci wideo, materiały do pobrania w postaci dokumentów pdf potrzebne do wykonania ćwiczeń oraz certyfikat. Warunkiem uzyskania certyfikatu jest ukończenie szkolenia i zaliczenie testu końcowego.  

Czytaj więcej TUTAJ

O prowadzącym

Szkolenie prowadzi magister farmacji Karolina Morze specjalizująca się w farmakoterapii w okresie laktacji. Prowadzi własną praktykę farmaceutyczną, prywatne konsultacje dla pacjentów oraz dyżur farmaceutyczny dla Fundacji Promocji Karmienia Piersią. Jest praktykiem – pracuje na co dzień z kobietami karmiącymi piersią i ma za sobą ponad 800 rozwiązanych przypadków. Współpracuje ze specjalistami zawodów medycznych i szpitalami.
Więcej informacji tutaj.

Opinie o szkoleniach

previous arrow
next arrow
Slider

Kontakt do organizatora

Karolina Morze
telefon: 782 056 850
e-mail: szkolenia@laktaceuta.pl