Menu Zamknij

Projekty

Na co dzień pracuję z kobietami karmiącymi piersią. Współpracuję z lekarzami prowadzącymi m.in. w zakresie leczenia depresji poporodowej, zespołów depresyjno-lękowych, przygotowania do zabiegów chirurgicznych, antybiotykoterapii, chorób zwyrodnieniowych, AZS, chorób autoimmunologicznych, jaskry, terapii bólu. Oceniam potencjalne ryzyko terapii dla dziecka, wykonuję przeglądy lekowe, pomagam w optymalizacji leczenia.

Od stycznia 2018 prowadzę lokalną grupę wsparcia w laktacji, w ramach której prowadzę spotkania raz w miesiącu. Więcej tutaj.

Od lipca 2017 roku pracuję jako wolontariusz dla Fundacji Promocji Karmienia Piersią, gdzie udzielam pomocy mamom karmiącym podczas dyżuru farmaceutycznego i piszę na łamach Kwartalnika Laktacyjnego. Dyżur farmaceutyczny odbywa się w każdy wtorek od 21:00 do 23:00. Więcej tutaj.

Prowadzę lokalną grupę wsparcia dla rodziców, w ramach której organizuję spotkania o charakterze edukacyjnym dotyczące karmienia piersią, rodzicielstwa bliskości, wspierania rozwoju dziecka, chustonoszenia i prowadzę warsztaty. Spotkania odbywają się zwykle dwa razy w miesiącu. Więcej tutaj.

Od 2015 roku piszę dla magazynu MGR.FARM, od lipca 2016 prowadzę własną kolumnę. Piszę felietony i teksty naukowe. Więcej tutaj.